אדריכל בכפר שמריהו

משרד אדריכלים נסטור סנדבנק

בפני אדריכל בכפר שמריהו עומדות משימות מיוחדות במינן של תכנון ועיצוב בתים. בכפר שמריהו יש בעיקר וילות, בתים פרטיים גדולים, בעלי יותר ממפלס אחד ואליהם צמודה גינה רחבת ידיים. אמנם לא כל אחד יכול להתגורר שם וברוב המקרים מי שחי שם הוא אדם שהממון מצוי בכיסו ולכן הוא יכול להרשות לעצמו לשכור את השירותים של אדריכל בכפר שמריהו. ישנה חשיבות לבחירה נכונה של האדריכל שילווה פרויקט של תכנון ועיצוב וכאשר האדריכל מכיר את העיצוב הרווח באזור יהיה לו קל יותר להתאים את עיצוב הבית לכל לקוח.

כאשר מעצבים בית יוקרה כמו הבתים שישנם בכפר שמריהו ניתן לעשות שימוש בטכניקות או שיטות עבודה ייחודיות, לייבא באופן מיוחד חומרי גלם כאלה ואחרים ולפרוץ גבולות מעבר למה שקיים ומוכר בסטנדרט הרגיל והממוצע, כמו למשל התקנת דלתות גדולות מהמידות המוכרות, בחירה של זכוכית לחלון בצורה ייחודית או במידה חריגה וכמובן שכל נושא העיצוב מקבל דגש על אלמנטים חזותיים שלא רואים בדרך כלל בבתים ממוצעים.

איך בוחרים אדריכל בכפר שמריהו?

אדריכלים שיש להם ניסיון בעיצוב בתי יוקרה כמו אלה שבכפר שמריהו יידעו מה העדכונים והחידושים האחרונים בתחום של עיצוב בתי יוקרה ויוכלו להציע ללקוחות שלהם עקרונות תכנוניים ועיצוביים המבוססים על חידושים אלה. כאשר לוקחים בחשבון מראש שהעיצוב הוא עיצוב של בית יוקרה – אפשר להניח הנחות או לבסס את התכנונים בשטח העבודה על עקרונות עיצוב מיוחדים אלה. בנוסף לתכנון ועיצוב הבית עצמו צריך להוסיף גם התייחסות לשביל הגישה לחנייה וממנה אל הרחוב, מרפסת חיצונית או עליונה, שביל נגיש לאנשים מבוגרים או כל רעיון נוסף שניתן להוסיף ויתרום לייחוד שלו.

מכיוון שבעולם האדריכלות ועיצוב הפנים יש לא מעט תתי תחומים – חשוב בכל פרויקט לבחור את איש המקצוע שהכי יתאים לסוג העבודה או לסגנון התכנון הדרוש. אדריכל בכפר שמריהו יהיה בקיא בעקרונות התכנון והעיצוב של בתי יוקרה והידע שלו יהווה יתרון עצום בעת הבחירה דווקא בהם לתהליך תכנון של בית נוסף שלבטח לא ייפול בייחוד שלו מבתים אחרים שעוצבו על ידי אותם האדריכלים.

כתבות נוספות...