אדריכל באפקה

משרד אדריכלים נסטור סנדבנק

כאשר אדם מסוים מעוניין לשפץ את הבית שלו הוא צריך להיעזר לשם כך בכמה וכמה אנשי מקצוע שיהפכו את התהליך לפשוט ונעים יותר. בנוסף, ישנם פעולות שחובה שתבוצענה על ידי איש מקצוע מוכר ומוסמך. באופן כללי וגורף ניתן לומר שמומלץ למצוא את איש המקצוע באופן כזה שיהיה נוח להיפגש איתו, כלומר שהוא והלקוח יגורו באותו האזור – מה שיקל על פגישות תכופות במידת הצורך. כאשר מדובר על בית או דירה הממוקמים בתל אביב, באזור שכונת אפקה – כדאי למצוא את האדריכל המתגורר באזור ויוכל להציע את שירותיו. תצטרכו ללכת עם אדריכל באפקה כאחד שעבד שם ומכיר את האזור והשכונה.

כאשר מתחילים לעבוד עם אדריכל באפקה יש לכך לא מעט יתרונות – ראשית – כאמור הוא יהיה קרוב לאזור שבו מתבצעות העבודות ויוכל להגיע במהרה במידה וחוות דעתו נדרשת. שנית – הוא מכיר את השכונה והאזור ויוכל לתת עצות והמלצות המבוססות על המראה הכללי של האזור מבלי לחרוג ממוסכמות חברתיות או אתיות הקיימות בין התושבים באזור. יתרון נוסף הוא שאדריכל באפקה יכיר את אנשי המקצוע שכדאי לפנות אליהם ואפשר יהיה לקבל מהם את השירות הטוב והמתאים ביותר לדרישותיו של הלקוח.

איך בוחרים אדריכל באפקה?

שכונת אפקה שבצפון תל אביב נחשבת לשכונה המאכלסת אוכלוסייה מיוחדת ובנויים בה בתי יוקרה רבים. תהליך של תכנון, שיפוץ או עיצוב בתים אלה אינו תהליך פשוט ואינו דומה לתהליך עיצוב של דירות הממוקמות באזורים אחרים בתל אביב או בכל רחבי הארץ. כאשר אדריכל באפקה מלווה את פרויקט העיצוב או התכנון אפשר להיות בטוחים שהוא בקיא בעקרונות העיצוב היוקרתי ויידע בדיוק איך לתכנן כל בית או וילה.

הבתים והווילות באפקה רחבי ידיים, מאופיינים ביותר ממפלס אחד ויש בדרך כלל גינה או חצר גדולות הצמודות לבתים. בעת תהליך של תכנון הבית או עיצוב הבית יש לקחת בחשבון את כל החללים בבית, אל כל החדרים והאזורים, להפריד בין הייעודים והמאפיינים שלהם אך לשמור על קשר עיצובי ביניהם וכמובן לקחת בחשבון את עיצוב הגינה וגבולות הבית. אדריכל באפקה יהיה מנוסה בכל הנושאים המשיקים האלה ויוכל ללוות את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

כתבות נוספות...