אדריכל בסביון

משרד אדריכלים נסטור סנדבנק

להיות אדריכל בסביון פירושו לדעת ולהיות בעל ידע נרחב בתהליך תכנון ועיצוב בתים לא רגילים, אלא בתי יוקרה. בבתים אלה מתגוררים אנשים אמידים, אשר ברוב המקרים עיצוב הבית חשוב להם במיוחד והם לא יקלו ראש לא בתהליך ולא בהעמדת תקציב לטובת מלאכת העיצוב. הם ישכרו לצורך הפרויקט את השירותים של מיטב האדריכלים ולא ייוותרו עד שימצאו את האדריכל המנוסה, המוביל והמוכר ביותר בתחום של עיצוב ותכנון בתי יוקרה. לאחר שיבצעו את הבחירה אין ספק שהם יהיו מרוצים מהתוצאה ומהמראה החדש של הבית שלהם.

בסביון מתגוררת אוכלוסייה מיוחדת של תושבים, כאלה הנמנים על האזרחים האמידים והעשירים ביותר במדינה. אנשי עסקים, ידוענים או אנשים שהממון מצוי בכיסם מתגוררים שם ובהחלט ניתן לראות זאת משיטוט ברחובות היישוב. את הבתים מתכננים ומעצבים מיטב האדריכלים המוכרים והמובילים ביותר בארץ, שכן עיצוב בתי יוקרה אינה משימה פשוטה או כזאת המתאימה לכל אדריכל. אדריכל בסביון יידע בדיוק מהם עקרונות העיצוב היוקרתי ואיך להתאים את העיצוב באופן אישי למי שמתגורר בבית.

תהליך התכנון

יש לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כאשר מתכננים את המבנה, החלוקה פנימית או עיצוב הפנים של בית רחב ידיים הממוקם בסביון. צריך להכיר את האזור, את הסביבה הגאוגרפית ואת הבתים הסמוכים. חשוב בתהליך לשמוע מהלקוח – זה שמתגורר בבית מה חשוב לו שיבוא לידי ביטוי חיצוני העיצוב הפנים ואיך הוא מדמיין את הבית שבו הוא גר או עתיד לגור. כאשר שוכרים לצורך כך אדריכל בסביון שיש לו ניסיון וידע בעיצוב ותכנון בתי יוקרה אין ספק שהידע והניסיון יהיו לעזרתו של הלקוח ובסיומו שלה התהליך יתקבל בדיוק הבית שמתאים ללקוח.

כאשר מחפשים אדריכל בסביון לצורך תכנון, שיפוץ או עיצוב של בית חשוב להתרשם מבתים אחרים שהוא עיצוב או תכנן על מנת להבין את הסגנון המנחה אותו בעבודתו, לשאול מכרים או שכנים האם היו מרוצים ושבעי רצון גם מהתהליך וגם התקשורת איתו וכמובן האם העיצוב הסופי והמראה הסופי של הבית אכן מוצא חן בעיניהם והם מרגישים שהשיגו את המטרה – להרגיש שכך אמור להיראות הבית שלהם.

כתבות נוספות...