בחירה נכונה של דלתות פנים לבית החדש

כל אחד מאתנו מכיר את התחושה הזו שהבית שלנו יכול להראות משעמם ודל במראה שלו, שיש משהו שחסר למרות הריהוט החדש שרכשנו. על מנת לתת בו קצת חיים וצבע חשוב יהיה, מלבד הריהוט והעיצוב הכללי, לשים תשומת לב ודגש על כל דלתות הפנים של הבית שהן למעשה פריט דומיננטי מאוד בכל חלל וחלל.

דלתות פנים יכולות ללא הרבה השקעה להפוך ולשדרג כל חלל לאיכותי ומרשים יותר. מלבד שהן יכולות להגיע בגוונים שונים ובגודל כזה או אחר, הן לא חייבות להיות דומות בכל החדרים והן מייצגות כל חדר בפני עצמו ואת האדם שחי בתוכו. יש דלתות פנים לחדרי הילדים, לחדר השינה של המבוגרים לחדר האמבטיה, המטבח ועוד. המבחר עשיר ועצום ויש אין ספור של אפשרויות. במאמר זה נרחיב אודות חשיבותן של דלתות פנים איכותיות, ומי אחראי לכך מלבדכם?

דלת פנים איכותית

עברתם לדירה חדשה

מזל טוב! נכנסת לדירה החדשה שלכם, החלל נראה ריק ועוד מספר ימים תאכלסו אותו בכל רכושכם. אך בטרם זה, מומלץ שתעשו בדיקה מדוקדקת בכל דלתות הפנים שלכם. תבדקו את איכותן וממה הן עשויות. מה מידת האטימות שלהן בעת סגירה שלהן, האם הן נסגרות כיאה ללא מפרע? האם הפתיחה שלהן פשוטה ונוחה? עוד תבדקו אם הן יושבות היטב על צירן ולא רעועות.

כל אלה חשוב לבדוק לפני כל כניסה של יתר בני המשפחה ולהתריע במידת הצורך בפני מי שרכשתם ממנו את הבית. ומכל סיבה אחרת שתראו לנכון להחליף את אחת הדלתות, זה הזמן הנכון לעשות זאת. זאת גם הזדמנות אידיאלית אם תבקשו להחליף את הקיים לדלתות פנים מעוצבות בחלק מהחדרים. חשוב שבכל מקום בו מוכרים דלתות פנים איכותיות תבדקו את כל הפרמטרים החשובים בדלת פנים. בכל דלת פנים שתבחרו בררו אם לדלת יש תו תקן שמאשר שהדלת מיוצרת מחומר גלם בטיחותי.

חומרי גלם שונים

דלתות פנים יכולות להגיע בחומרי גלם שונים, ניתן לבנות אותם מעץ מלא וניתן לשלב בין עץ לזכוכית, יש דלתות שיכולות להיות בנויות מפלסטיק קשיח ועוד. מטרותיה של כל דלת הן לשמור על אקלים בחדר, לשמור על איטום מרעש ולדאוג לפרטיותו של האדם ששוהה בחלל הפנימי, לכן רוב חומרי הגלם יהיו קשיחים ועמידים ולא שבירים, גם אם מדובר בדלת עם זכוכית, חשוב שהזכוכית תהיה איכותית וקשיחה במיוחד ועטופה בחומר שמגן עליה, שגם במידה והיא נסדקת חלילה, אין היא מתפזרת.

רצוי שבכל בחירה שלכם תתרשמו ברשת מדלתות פנים במחירים זולים אך אל תתפשרו באיכותן, קראו ביקורות וחוות דעת, תחשפו לכל המגוון הרחב שקיים ומתוך זה תבחרו. זכרו שדלתות פנים מסמלות כניסה של התחלה מחודשת לכן הן צריכות להוות השראה בכל פעם שנכנסים דרכן.

צפו במגוון פרויקטים לעיצוב הבית

bedroom

כתבות נוספות...