בחירת מעצב פנים מומחה לתכנון והתקנה של מטבחי פרובנס

האם אתם חולמים את עולם הגסטרונומיה הצרפתי? מטבחי פרובנס הם בהחלט חלום בר מימוש. היום ניתן לבחור במעצב פנים מומחה לעיצוב מטבח שהוא לא רק פונקציונאלי ומודרני אלא ביתי וכפרי עם ניחוח של מחוזות אחרים.

מטבח בסגנון פרובנס מייצג את כל מה שטוב בקולינריה הצרפתית ששמה יצא למרחוק. רבים בוחרים מטבחים מעוצבים בסגנון זה. הם אמנם בעלי מראה כפרי ואפילו רומנטי- נוסטלגי, אולם אין זה נוגד את היותם מעוצבים על פי מיטב הטכנולוגיות, עם דגש על חומרי הגלם האיכותיים ביותר וטכנולוגיות מתקדמות.

מטבחים יוקרתיים

עיצוב מטבח בסגנון זה מיועד לכל מי שמעדיף מטבחים כפריים. מעצב או אדריכל מטבחים מכיר את חומרי הגלם במטבח שעשויים מחומרים טבעיים, כמו עץ למשל ויידע לשלב אותם עם חומרי גלם נוספים כגון מוצרי פרזול למיניהם, נירוסטה, מתכת ועוד. מעצב פנים ידאג להעניק למטבח נופך עתיק ונושן, ובשיתוף של דייר הבית ייבחר הצבע הכללי של המטבח – לבן, בגוון שמנת, בגוונים ירוקים או צבעי פסטל.

עיצוב מטבח פרובס - kitchngallery

בחירה של מעצב פנים

הבחירה של מעצב הפנים היא אולי החשובה מכל, הוא האיש שתוכלו לסמוך על הטעם והניסיון העשיר שלו . הוא ידע לזהות את החלל עוד על גבי שרטוט וידע למקסם אותו במבחינה עיצובית ותקציבית כאחד.

סגנון ייחודי

מטבח פרובנס הוא המטבח האולטימטיבי. מה שכה מייחד אותו הוא השילוב בין חדש לישן, בין המראה הכפרי החמים התואם את חבל הארץ היפה ביותר בצרפת, לבין פתרונות אחסון מתקדמים ושימוש בחומרי גלם איכותיים תוך כד ירידה לפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, אין זה אומר שמטבח זה מעוצב בנוסך אחיד. ישנם הרבה מאוד סגנונות ואפשרויות לשילובים.

מודרני אבל לא היי טקיסטי

ישנם לא מעט אנשים שיעדיפו מטבחים מעוצבים בסגנון מינימליסטי, שמאופיינים בעיקר בקווים נקיים, בעלי מראה קר במקצת. אבל אם החלטתם לבחור במטבח פרובאנס, אין זה אומר שאתם מוותרים על כל החידושים האפשריים. בחברת מטבחים המתמחה בעיצוב וייצור מטבחי פרובנס יציעו לכם מטבח שמצליח ויודע איך לשלב הכל בתוכו, כשתוכלו להיות מחוברים לצד הכפרי שבכם, זה שכמהה לחמימות ביתית.

עיצוב יוקרתי של מטבחי פרובנס

פונקציונאליות של מטבחי פרובנס

תכנון והתקנה של מטבח כפרי מודרני על ידי מעצב מטבח פנים מבטיח את כל הנוחות האפשרית בכל הקשור לבישול, אפייה וגם לבילוי משפחתי. למרות שמטבח זה עשוי מעץ ולרוב גווניו הם חמימים, הוא פרקטי מאוד. ניתן למקם בו תנור בילט אין, מקומות אחסון רבים ומגוונים שהם ייעודיים למכשירי חשמל כמו מיקרוגל או תנור, אם השטח של המטבח גדול דיו, אפשר יהיה גם למקם אי מטבח עם כיור במרכזו ומקומות נוספים לאחסון. ולבסוף חשוב לדעת שבנוגע למטבחים מעוצבים אלה, אין מדובר בעוד טרנד שהוא חולף, מטבחי פרובנס הם כאן ועל מנת להישאר.

כתבות נוספות...