עיצוב בתי יוקרה

עיצוב פנים ואדריכלות הם שני תחומים הנושקים זה לזה והולכים יד ביד יחדיו. ניתן להזמין ולקבל שירותים רק באחד מהם אך ברוב המקרים ללקוח הסופי יהיה צורך בשירותים הקשורים בשני עולמות חשובים אלה. אמנם יש ביניהם נושאים משותפים רבים אך הם משלימים זה את זה ולא באים האחד על חשבון השני. בתוך כל אחד מהם ישנם כמה וכמה תתי קטגוריות המתאימים לסוגים מסוימים של לקוחות או משימות. עיצוב בתי יוקרה ועיצוב פנים בתי יוקרה הוא אחת הנישות של תחום זה.

תכנון בתי יוקרה ועיצוב בתי יוקרה מתאים כמובן לחלק מאד מסוים באוכלוסייה ולא לכולה. מדובר על תהליך שלוקחים בו חלק חומרי גלם מיוחדים ואיכותיים, דקויות עיצוב ייחודיות או אביזרים שלא ניתן לראות באופן שגרתי בבתים שאינם נחשבים ליוקרתיים. מי שעובד בתור אדריכל בתי יוקרה יידע בדיוק איך להפוך את הבית לכזה שאי אפשר יהיה לטעות בו ויהיה ברור מעל לכל ספק שהוא יוקרתי, שהעיצוב בוצע בו בקפידה יתרה ושמי שגר בבית לא מעוניין במראה שגרתי, ממוצע או רגיל בבית שלו – לא מבפנים ולא מבחוץ.

איך מתבצע עיצוב ותכנון בתי יוקרה?

כאמור, על מנת שהבית ייראה שכן עבר אדריכל בתי יוקרה בכל אזור וחלל, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים – רכישת רהיטים מיוחדים או עבודות נגרות בהתאמה אישית (ישנם מקרים שבהם הרהיטים מיובאים במיוחד עבור בית מסוים), עיטורים עדינים על הקירות או בתקרה וכמובן שבמבט כולל על הבית כולו אפשר להבחין שמצד אחד הושקעו מחשבה ורעיונות בכל חדר או אזור באופן נפרד אך גם תוך כדי חשיבה כוללת על מנת שהבית כולו ייראה כיחידה עיצובית אחידה המתוכננת היטב.

תכנון בתי יוקרה או עיצוב בתי יוקרה ועיצוב פנים בתי יוקרה מתאים כאמור לאנשים מסוימים שהממון מצוי בכיסם והם לא חוששים לעצב את הבית שלהם באופן הדומה לרמת החיים שלהם. כך הם שומרים על אחידות בין הפנים לחוץ והבית שלהם משקף את מי ואת מה שהם. אדריכל בתי יוקרה יהיה בעל ניסיון רב בתחום זה ויידע לייעץ לכל לקוח או משפחה איך להפוך את הבית שלהם ליוקרתי תוך בחירת העיצוב המתאים ובחירת תכנון אדריכלי מקצועי הדרוש שלנו.

כתבות נוספות...