עיצוב וילות יוקרה

תכנון, עיצוב ואדריכלות של כל בית או דירה הוא תהליך ארוך בעל לא מעט שלבים. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על עיצוב וילות יוקרה או עיצוב וילות יוקרתיות. ברוב המקרים וילה היא בית פרטי רחב ידיים בעל חלל גדול ויש הרבה מה לעצב ואזורים רבים שצריך להתייחס אליהם ולהקדיש להם תשומת לב. כך גם כאשר מדברים על תכנון ועיצוב וילות, כלומר שיפוץ או בנייה מהיסוד. חשוב להתייחס לכל חדר או אזור בנפרד אך גם לשמור על אחידות ועל קו מקשר בין כל אזורי הבית.

כיום ניתן ורצוי לשכור את שירותיו של אדריכל וילות מפני שלו יהיו הידע והניסיון הדרושים על מנת לבצע את התכנון, העיצוב וליווי הפרויקט על הצד הטוב ביותר.
כאשר פונים אל אדריכל שמתמחה בתחום של עיצוב בתי יוקרה – אפשר להיות בטוחים שהוא יגיע אל הווילה ויידע בדיוק מה צריך להיות בכל מקום, בכל חדר או אזור בבית. עיצוב וילות יוקרתיות הוא תחום ממוקד ולא כל אדריכל או מעצב יכול לתת את השירות הזה. זו הסיבה שחשוב לפנות אל מי שיש לו ניסיון רב ככל האפשר בפרויקטים כאלה.

מה הדגשים בתהליך עיצוב וילות יוקרה?

כאמור, כאשר מעצבים וילות ובתי יוקרה יש לשים לב לפרטים הקטנים, להתייחס לאלמנטים של עיצוב שיכולים לשנות באופן משמעותי את המראה הסופי ולחשוב היטב מה התפקיד של כל פריט, אביזר, דגם או צבע. בד בבד ישנו השלב של עיצוב פנים וילות, שכן מכיוון שבווילה יש חדרים רבים, לעיתים היא בנויה מיותר ממפלס אחד ובמקרים רבים יש לה גינה או מרפסת צמודות – חשוב לשים (לא ברור) לאופן העיצוב, לשמור על הצביון האישי של כל חדר וחדר אך גם לדאוג לסגנון אחיד שיקשר בין כל חלקי הבית.

אדריכל וילות ובתי יוקרה יהיה בעל ראייה רחבה וכשרון לראות את התמונה הכוללת. הוא יוכל להכין את השרטוטים הדרושים, לבצע הדמיות ממוחשבות ומקצועיות על מנת לראות איך תיראה התוצאה הסופית וכך, תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח אפשר יהיה להתקדם בתהליך ולעצב את הווילה.

כתבות נוספות...