עיצוב חדר רחצה בבתי יוקרה

חולמים על חדר רחצה יוקרתי ומפנק? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב חדרי רחצה במסגרת תכנון בתי יוקרה.
עיצוב פנים בתי יוקרה נועד בין היתר לצרכי עיצוב בתי יוקרה על כל חלקיהם, לרבות, חדרי הרחצה בסביבת המגורים. כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוביים המותאמים לצרכי תכנון ועיצוב של חדרי רחצה יוקרתיים ומפנקים בסביבת המגורים, כאשר תכנון נכון של חדר הרחצה חייב להיעשות בהתאם לפרמטרים שונים הקשורים בין היתר לגודל החלל העומד לרשותכם, הסגנון העיצובי המועדף עליכם, צרכי הרחצה הנחוצים לכם וכמובן התקציב העומד לרשותכם לצורך עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים.

עיצוב חדר אמבטיה של פנטהאוז

להליך עיצוב חדרי הרחצה נלוות מספר החלטות אותן תדרשו לקבל בהתאם לפרמטרים השונים המופיעים לעיל, כאשר בין יתר ההחלטות ניתן למצוא:

• החלטה בנוגע לסוג מתקני הרחצה- האם אתם מעדיפים אמבטיות או מקלחונים? האם אתם מעדיפים אמבטיה פינתית או אמבטיית פרי-סטנד או בכלל תעדיפו אמבטיית ג'קוזי?
• החלטה בנוגע לאריחי הקרמיקה בחלל החדר- האם אתם מעדיפים אריחי קרמיקה גדולים או קטנים המדמים אבני פסיפס? האם אתם מעדיפים אריחי קרמיקה דמוי אבן, שיש או בכלל תעדיפו אריחים דמוי פרקט?
• החלטה בנוגע לפתרונות האחסון בשטח חדר הרחצה- האם אתם מעדיפים ארונות אמבטיה תלויים או מונחים? האם אתם מעדיפים ארונות אחסון עם כיור מובנה או ארונות אמבטיה המנותקים מכיורי הרחצה?
• החלטה בנוגע לברזי האמבטיה
• החלטה בנוגע לאלמנטים הדקורטיביים הנלווים לחדר הרחצה

והחלטות נוספות אשר ייקבעו בסופו של דבר את החזות העיצובית של חדר הרחצה וכפועל יוצא מכך את האווירה העיצובית של חלל החדר.

עיצוב סגנון קלאסי מושלם

ההחלטות השונות עלולות להיות מורכבות ומאתגרות מכיוון שהיום עומד לרשותכם היצע גדול, מרשים ואיכותי של כל אחד מהאלמנטים הנדרשים לאבזור חדרי רחצה יוקרתיים, החל מהיצע של אמבטיות ומקלחונים בעיצובים וגדלים שונים, דרך היצע מרשים של ברזים לאמבטיה, היצע מרהיב של אריחי ריצוף וקרמיקה לחיפוי קירות, היצע מושקע של אלמנטים דקורטיביים משלימים לחדרי הרחצה והיצע של כיורים לחדרי רחצה יוקרתיים.

על מנת להבטיח לעצמכם הליך תכנון נכון של חדר הרחצה, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם מעצב/ת פנים העוסק ומתמחה בליווי הליכי שיפוץ ועיצוב פנים. כמו כן, אנו ממליצים לכם להיחשף להיצע גדול של חדרי רחצה (באמצעות רשת האינטרנט תוכלו לקבל השראה מאינספור דגמים וסגנונות עיצוביים של חדרי רחצה) ולבקר באולמות תצוגה בהן משווקים חדרי רחצה מעוצבים. במקביל, אנו ממליצים לכם להיחשף לדגמי האמבטיה והמקלחונים השונים, להכיר את סוגי הברזים והכיורים העומדים לרשותכם והכי חשוב לגבש לעצמכם קו עיצובי המועדף עליכם ביותר לצורך עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים. זכרו שחדר הרחצה היוקרתי שלכם חייב להיות פרקטי ופונקציונאלי ברמת היומיום ולכן יש לשקלל את כל צרכי הרחצה הנחוצים לכם.

כתבות נוספות...