עיצוב לובי בניין מגורים

הלובי הוא האזור הראשון בבניין מגורים שאליו מגיעים גם דיירי הבניין וגם אורחים ומבקרים. ולכן חשיבות רבה ניתנת למראה של הלובי ובזה חשוב מאוד לעשות עיצוב לובי בניין מגורים, שכן אנשים רבים מאמינים שהוא מהווה בעצם את הרושם הראשוני אודות הבניין, בעיקר עבור מי שמגיע אליו בפעם הראשונה. עיצוב לובי בניין משותף, אם כן, היא משימה שחשוב מאד שלא להקל בה ראש ולתת את הדעת לכל הפרטים הקטנים שלבסוף ייתנו את התמונה הכוללת ואת המראה הסופי של הלובי כולו. לשם כך כדאי שאת התהליך ילווה איש מקצוע שיש לו ידע וניסיון רבים במשימות אחרות של עיצוב לובי בניין.

ישנם לא מעט פרמטרים הקשורים לעולם העיצוב בלובי הבניין. כך למשל, כאשר מתחילים תהליך של עיצוב לובי בניין מגורים, יש לקחת בחשבון את השילוב של שטיחי כניסה לבניין ואריחי הרצפה עם צבע הקירות, ומיקום נכון של העציצים או תמונות, חשוב להשכיל לתלות מראה גדולה במקום נוח ומואר ולהקדיש את מלוא תשומת הלב לבחירה של גופי התאורה. כאשר התהליך יתבצע בצורה נכונה ומסודרת – ייראה הלובי מבריק, מזמין ואפילו יוקרתי ומראה זה ישפיע על המראה של הבניין כולו.

מה עוד עושים בעת עיצוב לובי בניין משותף ?

מכאן כבר ניתן להבין שיש לא מעט מחשבה ושיקול דעת שצריך להפעיל בעת עיצוב לובי בניין משותף. אפילו בחירה של פח האשפה ובחירת המיקום שלו הן בחירות והחלטות שיש לקבל לאחר בחינה של לא מעט פרמטרים בעת המחשבה על העיצוב כולו. צריך לוודא שהתאורה תתמזג עם האריחים, ששטיחים המיועדים לניקוי הרגליים לא ילכלכו את רצפת הלובי ושכל מי שייכנס ירגיש שהגיע למקום מיוחד. כמו גם חשיבה על תחזוק והניקיון של הלובי כגון: ניקוי שטיחים , פוליש לרצפה, צבע לקירות ועוד. אלה רק חלק מהנתונים שצריך לקחת בחשבון כאשר מתחילים תהליך של עיצוב לובי בניין מגורים.

בתחום המקצועי רצוי ומאד (ואפילו חובה) שאת התהליך של עיצוב לובי ילווה איש מקצוע אדריכל שיש לו ידע וניסיון בתחום הספציפי של עיצוב לובי בניין. הוא יוכל לתת המלצות או להעלות רעיונות מהניסיון והידע שלו בתחום או ליישם שיטות עבודה שהוא הציע בפרויקטים אחרים שלו. כאשר תהיה לו התמחות ספציפית בתחום זה אפשר להיות בטוחים שהתוצאה תהיה מושלמת.

כתבות נוספות...