עיצוב מטבחים בסגנון מודרני

מבין העיצובים הרבים שאפשר לקבל כיום למטבח, העיצוב המודרני מוביל בראש הרשימה. הוא נמצא איפה שהוא בין עיצוב קלאסי לעיצוב יוקרתי ולמרות שהוא מרשים במיוחד הוא די פשוט. אנו בהרודס מטבחים נעזור לכם להשיג אותו באופן מושלם.

מטבח מעוצב בסגנון מודני

הצבעים נותנים את הטון העיצובי

עיצוב מטבחים מודרניים היא לא משימה קשה עבורנו בהרודס מטבחים. מטבח מודרני היא אחת השאיפות הנפוצות ביותר של משפחות בישראל כי הוא פשוט, יפהפה ונוח. מה הופך מטבח למודרני? יש לכך הרבה פרמטרים אם כי אחד הבולטים שבו ומה שהופך אותו לפופולרי במיוחד הם הצבעים. מטבחים מודרניים יהיו לרוב בצבעים בהירים כאשר צבעים כמו לבן ושמנת יהיו הבולטים ביותר. כך האווירה במטבח נשארת מרווחת ואפילו מטבח קטן יכול להיראות נעים וגדול.

עיצובים חלקים בגימורים איכותיים

למה דווקא הרודס מטבחים ולא חברה אחרת? אנו בהרודס מטבחים מציעים לכם איכות ועיצוב ברמה הכי גבוהה שיש! פריטים מעוצבים לא יהיו מושלמים אם האיכות שלהם לא תהיה הכי גבוהה שיש הרי מה שווה משטח עבודה יפהפה וחלק אם הוא לא איכותי לטווח הארוך? אצלנו בהרודס עיצוב מטבחים תוכל ולקבל את כל הפריטים הכי איכותיים עם הגימורים הכי יפים שיש. משטחי עבודה, שיש למטבח, כיורים, ארונות, אי למטבח, הכול יהיה בעיצוב מודרני ומרהיב שישבה את העין של כל מי שייכנס אליו.

מטבח מודרני

התאמת הארונות והריהוט במטבח

עיצוב מטבחים לא יהיה מושלם ללא ארונות מותאמים. את העיצוב המודרני יש לכלול בכל פרמטר במטבח ובוודאי ברהיטים שיהיו בו שהם אולי אחד הגורמים הכי גדולים בו. ארונות המטבח צריכים להיות עם גימורים נעימים לעין, נוחים לשימוש וכמובן מתאימים לגודל המטבח. משימת ההתאמה נראית לכם מסובכת? זה כי אתם לא מקצוענים, וזו הסיבה שאיתנו אתם יכולים להרגיש בטוחים. התאמה מושלמת של הארונות, הרהיטים והכלים במטבח תתבצע על הצד הכי טוב שיש ולפי התקציב שלכם.

אדריכלות ועיצוב פנים

התאורה היא אלמנט מכריע בעיצוב

עוד אחד מהגורמים הכי חשובים בעיצוב המטבח ובעיקר כאשר מדובר על עיצב מודרני היא כמובן התאורה. קל מאוד לשכוח ממנה ולמעשה אפשר לבחור אותה רק לקראת הסוף, ולכן לעתים העיצוב לא ייראה מושלם כי בסופו של דבר ללא אור מתאים אי אפשר לתת לו ביטוי הולם. ספוטים, מנורות לד, נברשות או תאורה היקפית, כל האפשרויות הללו יכולות להיות נהדרות גם למטבחים מודרניים, וגם למטבח הבא שלכם.

תנו לנו להתאים לכם את התאורה ולקבוע את עיצוב המטבח יחד אתכם ומהר מאוד תבינו שהיא מכניסה לא רק עיצוב וערך מוסף אל הבית אלא גם אנרגיות חיוביות ורוח חדשה!
אנו בהרודס מטבחים כבר שנים רבות הופכים את המטבחים הכי פשוטים להכי מודרניים שיש. מטבח מודרני מעוצב יכול להיות גם שלכם אם תתקשרו אלינו, ונתחיל לעבוד עליו ביחד כבר ממחר!

כתבות נוספות...