עיצוב משרד עורכי דין

עורכי דין הם בעלי מקצוע שאחריות רבה מוטלת על הכתפיים שלהם ובמקרים רבים הם אפילו עשויים לחרוץ את גורלו של אדם מסוים. המקצוע של עריכת דין או עיסוק בעולם המשפט נחשב ליוקרתי ומיוחד בשל סיבות אלה ולכן כאשר אנשים מגיעים אל עיצוב משרד עורכי דין הם בדרך כלל מתרשמים מהעיצוב היוקרתי והמפואר. בדרך כלל זה הרושם שעורכי הדין המובילים רוצים שיתקבל בקרב הלקוחות, הלקוחות הפוטנציאליים או המבקרים במשרד שלהם. מצד אחד – שילוב של הכלה וקבלה אך מצד שני – אווירה של יוקרה ושל מקום מיוחד שלא מגיעים אליו ללא צורך אמתי.

זו הסיבה שעבודת עיצוב משרד יוקרתי לעורכי דין אינו דומה לנושא של עיצוב של משרד יוקרתי מתחום עיסוק אחר. הזמנת רהיטים מעוצבים למשרד צריכים להיות מיוחדים וייחודיים, האביזרים או פריטי הנוי צריכים להיות כאלה שלא רואים בכל מקום, שילוב של תליית תעודות השכלה או הוקרה על הקירות חשובים מאד וכמובן הבדל ברור בין עיצוב המשרד של עורך דין (כמו מנהל המשרד, למשל) לבין עמדת העבודה או המשרד של עורך דין זוטר יותר. על פי העיצוב והמראה של המשרד כל אחד יוכל להבין בדיוק מי עובד בכל משרד.

שלבי תהליך העיצוב

ישנם משרדים שמועסקים בהם יותר או פחות עורכי דין. לעיתים ישנם במשרד גם מתמחים או סטודנטים צעירים וכמו בכל משרד – ישנו דלפק של קבלת הקהל, עמדת מזכירה ואזור של מנוחה ושתייה קלה. כאשר נותנים את הדעת בנושא העיצוב צריך להקדיש תשומת לב ומחשבה בנפרד עבור כל אחד מהאזורים האלה. מצד אחד – כל אזור כזה צריך להיות מעוצב על פי הייעוד והמטרה שלו. מצד שני – צריך שיהיה קו מקשר ואחיד בנושא העיצוב בין כל חלקי המשרד על מנת שהם לא יהיו זרים זה לזה ואפשר יהיה לזהות שהם קשורים לאותו המקום.

חשוב שאת תהליך עיצוב משרד עורכי דין ילווה אדריכל מקצועי ומנוסה בתחום של עיצוב משרדים של עורכי דין. הוא יידע בדיוק איך לעצב כל אזור ואת המשרד כולו כך שישדר את המסרים הנכונים כפי שרוצים בעלי המשרד.

למידע נוסף ולצפייה בפרויקטים נבחרים  > לחצו כאן

כתבות נוספות...