עיצוב נכסי יוקרה

עיצוב בכלל ועיצוב נכסי יוקרה בפרט הוא לא רק המעטפת של הנכס אלא אחד המרכיבים החשובים והחיוניים ביותר שלו. הוא שיוצר את הרושם הראשוני (ובתוך כך את כוח המשיכה אליו או הדחייה ממנו). עיצוב של נכסי יוקרה מחייב התייחסות מיוחדת לכל פרט ולכל פריט בו, היות שיצירת מצג של יוקרה מושגת בעיקר על ידי העיצוב.

עיצוב של נכס משדרג, משביח ומאמיר את ערכו. זו הסיבה שמי שמתכננים להציע בתים למכירה בהרצליה פיתוח בפרט ובאזור גוש דן בכלל מייחסים חשיבות רבה לעיצובו ומשקיעים כל משאב נדרש לשם כך.
בית למכירה שמעוצב לנוי ולהידור מקרין ומשדר לא רק יוקרה אלא גם טעם טוב, הוא נתפס על ידי מי שמגלים עניין בקנייתו כי הושקעו בעיצוב הנכס מחשבה, תכנון, וכמובן- כסף. למי שחשוב להם להתגורר באזור יוקרתי ודאי חשוב להם מאוד שחזותו של הבית שבו יתגוררו תהיה טבועה בחותם של יוקרה.

עיצוב פנים לנכס יוקרתי

הייחוד של עיצוב נכס יוקרתי

נכס יוקרתי הוא על פי רוב גם בית חכם. ככזה לא רק אזור נוחות אחד אמור להיות בו- כל מתחם הבית אמור להיות אזור כזה, מה שמצדיק השקעה באביזרים השונים, בשליטה על כל מערכות הבית באמצעות שלט רחוק, עיצוב המטבח כמתחם מרכזי בבית, שהוא, בין השאר, גם סביבת עבודה וגם מתחם אירוח (זו הסיבה שמטבחים של נכסי יוקרה כוללים בדרך כלל גם חלק המעוצב כבר).

בשל מרכזיותו של נושא עיצוב נכסי יוקרה ועל מנת למצות את מלוא האפקט מהעיצוב חשוב להידרש אליו כבר בשלב תכנון הבית- וזאת כדי שהבית יהיה פונקציונאלי, מתאים לצרכי הדיירים, לאורח החיים שלהם בו, להרגלים, לטעמים, להעדפות, ושעיצובו יהיה נעים לעין – הן במרקמים, הן בצבעים, הן באווירה.

מראה חיצוני של עיצוב סגנון קלאסי

קשר ישיר בין עיצוב הנכס למחירו

ככל שבית מושקע יותר ומעוצב לנוי ולהידור, כך, בהתאמה, הוא מהווה נכס משובח ואטרקטיבי יותר לרוכשים או לשוכרים הפוטנציאליים שלו. עיצוב נאה עשוי להאמיר את שווי הנכס בעשרות אחוזים. אף שעיצוב איכותי ודקורטיבי מחייב, בוודאי, משאבים – הוא לא מחייב בהכרח הוצאת סכום כסף גבוה; בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בעיצוב נכסי יוקרה ודאי ישכילו לעצבם במסגרת תקציב נתון.

טיפ: אם אתם מתכננים לשפץ, לשדרג ולהשביח בית למכירה בהרצליה פיתוח, אזור שהביקוש למגורים בו תמיד גבוה, רצוי ואף מומלץ להתייעץ עם אדריכל פנים המתמחה באזור זה, כדי להתוודע לדברים שחשובים לאנשים המחפשים נכס לקנייה באזור זה.

בשורה התחתונה – בדיוק כמו בשורה הראשונה- עיצוב הוא לפני הכול שאלה של טעם, לכן גם ה"תשובה" אמורה להיות לטעמם של הדיירים. ניתן, ואף רצוי, לקבל עצות, לשאוב רעיונות והשראה מנכסים שונים, בארץ ובחו"ל, אבל תכליתו של כל עיצוב, מעבר להיותו מרכיב שיווקי חיוני להגברת כוח המשיכה של הנכס, הוא להפוך את הבית לנעים, לחמים, לביתי.

כתבות נוספות...